ROST® КОНЦЕНТРАТ 5:10:15

Сертифікат не завантажено
Форма препарату Форма препарату: концентрат суспензії
Діюча речовина Діюча речовина: гумат калію
Обсяг упаковки Обсяг упаковки: 10 л, 4 л, 1 л
Рівень небезпеки Рівень небезпеки: IV клас
Сумісність Сумісність: сумісний з усіма засобами захисту, за винятком пестицидів, котрі містять мідь та добрива з вмістом кальцію
Галузь застосування Галузь застосування: зернові, бобові, технічні, олійні, овочеві, плодові та ягідні культури

660.00 грн

  • Опис
  • Як використовувати
  • Склад

Органо-мінеральне добриво зі стимулюючим ефектом Рост Концентрат 5:10:15

ROST® Концентрат – комплексне органо-мінеральне добриво на основі гумату калію, збагачене такими макроелементами, як азот, фосфор і калій, а також набором мікроелементів в хелатній формі.Основу добрива складають гумусові речовини, які мають у своєму складі гумінові та фульвові кислоти. Діюча речовина препарату ROST® Концентрат здатна вступати в широкий спектр реакцій, що відбуваються в рослинах, в силу складності та різноманітності своєї будови. Завдяки цьому, добриво позитивно впливає на ріст і розвиток рослин. ROST® Концентрат – забезпечує рослини багатьма необхідними елементами живлення. Завдяки дії препарату збільшується проникність клітинної мембрани, в результаті чого відбувається прискорення біопроцесів на клітинному рівні, активується процес фотосинтезу, а також поліпшується обмін речовин, прискорюється поділ клітин, і, відповідно, ріст рослини. Добриво сприяє збільшенню врожайності, продовжує термін вегетації польових культур на 7-12 днів, цим самим дозволяючи рослинам накопичити в основній продукції більше поживних елементів та корисних речовин: вітаміну С, каротину, рибофлавіну, неоцину до 70%, внаслідок чого покращується і якість продукції.
Рекомендації:

Обробку рекомендується проводити вранці або ввечері. Вдень проводити обробку можна тільки в хмарну погоду. Оптимальна температура повітря під час обробки – 10-28°С. Через 2-3 години після застосування препарату на посівах він повністю засвоюється рослинами. ROST® Концентрат можна вносити в одній баковій суміші з ЗЗР та карбамідом.
Норми витрат:

Позакореневе підживлення: зернові, зернобобові, олійні культури – 0,5-1,0 л/га; овочеві, баштанні, ягідні та квіткові культури – 1-1,5 л/га;плодові, кущі, виноград 1-1,5 л/га.
Кореневе підживлення: закритий ґрунт – 2 л/1000 л води, або з розрахунку 2 мл/рослину; відкритий ґрунт – 4-8 л/га. Передпосівна обробка: насіння зернових, зернобобових, олійних культур – 0,5-1 л/т; насіння овочевих, баштанних, ягідних культур та квітів – 5 мл/1 л води/1 кг насіння; саджанці – 50 мл/10 л води. Витримати саджанці в розчині впродовж 10-15 годин.

Норми витрати

Позакореневе підживленнязернові, зернобобові, олійні0,5-1л/га
овочеві, баштані, ягідні та квіти1-1,5л/га
плодові, кущі, виноград1-1,5л/га
Кореневе підживленнязакритий ґрунт2л/1000л води, або з розрахунку 2мл/рослину
відкритий ґрунт4-8л/га
Передпосівна обробканасіння зернових, зернобобових, олійних культур0,5-1л/т
насіння овочевих, баштанних, ягідних та квітів5мл препарату розчинити в 1л води для 1кг насіння
саджанці50мл добрива розчинити в 10л води. Витримати саджанці в розчині впродовж 10-15 годин

Cклад

Вміст гумінових речовин в перерахунку на суху речовину85%
N5%
P10%
K15%
МікроелементиS, Mg, Fe, Cu, Mn, B, Zn, Mo, Co.
pH – 8,5-9,0
0